• Sat. Jun 22nd, 2024

arrestime ne kukes

  • Home
  • Arreston 6 persona  në Kukës, sekuestrohen 7 mjete

Arreston 6 persona  në Kukës, sekuestrohen 7 mjete

Gjashtë persona kanë rënë në prangat e policisë së Kukësit pasi u kapën duke i dhënë ndihmë emigrantëve për kalim të paligjshëm të kufirit. Ata do të bënin të mundur…

211 gjoba dhe dy të arrestuar në Kukës nga Policia Rrugore

Policia Rrugore e Kukësit ka patrulluar akset rrugore interurbane, urbane dhe rurale, për të evidentuar dhe ndëshkuar shkelësit e Kodit Rrugor, me qëllim parandalimin e aksidenteve dhe rritjen e parametrave…

5 të arrestuar në Kukës

Vihen në pranga 5 shtetas, mes tyre dhe pronari i lokalit që ishte përshtatur për përdorimin e lëndëve narkotike dhe lojëra të kundërligjshme. Specialistët për Hetimin e Narkotikëve në DVP…