• Tue. May 21st, 2024

Ndeshja e futbollit

  • Home
  • FOTO/ Skuadra e Kukësit viziton stadiumin e ri

FOTO/ Skuadra e Kukësit viziton stadiumin e ri

Skuadra e Kukësit ka mbyllur fazën përgatitore në Tropojë dhe në kthim ka vizituar shtëpinë e re, stadiumin ‘Zeqir Ymeri’, i cili është në ndërtim e sipër. Pasi vizituan ambientet…

3 me 0/ Kukësi fitore të lehtë ndaj Teutës

Mbyllet takimi në stadiumin “Elbasan Arena”. Skuadra jonë ka fituar me rezultatin 3-0, falë dy golave të Cooper dhe golit të Vesel Limaj. Ekipi ynë mban vendin e dytë ne…