Vdekja e biznesmenit kuksian, shoqata ‘Biznesi për Biznesin’ ngushëllime familjes Dedja

Biznesmeni Naim Dedja ka humbur jetën mëngjesin e sotëm në vendin e tij të punës.

Ai është gjetur i pajetë në ambientet e ndërtesës së firmës së tij ‘Lindi-Al’.

Shoqata kuksiane ‘Biznesi për Biznesin’ me anë të një mesazhi ka ngushëlluar familjen Dedja.

‘Shoqata BpB shpreh pikëllimin për vdekjen e z. Naim Dedja, nji prej biznesmenëve të njoftun të vendit.

Naim Dedja ishte nga pionerët e sipërmarrjes dhe shembull i suksesit.

I shprehim ngushllimet tona familjes Dedja dhe miqve. Qoftë i parajsës’, shkruan shoqata në mesazhin e saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

FOTO/ Kopshti në lagjen 5 pa ngrohje, edukatoret presin pemët për të ndezur zjarr

Mon Feb 1 , 2021
Kopshti në lagjen 5 në qytetin e Kukësit ka mbetur pa ngrohje. Të ndodhur në këtë situatë, edukatoret kanë vendosur që të presin pemët për të ngrohur vogëlushët. Denoncimin e ka bërë kreu i PD-së së Kukësit, Arif Rexhmati. Reagimi i Arif Rexhmatit: Ne kopshtin dhe çerdhen e lagjes 5 […]