• Thu. Jun 13th, 2024

FOTO/ Bllokohet rruga Bajram Curri-Valbonë, policia: Shmangeni

Për shkak të reshjeve të shiut, gjatë mbrëmjes së djeshme, aksi rrugor Bajram Curri-Valbonë, është e bllokuar nga rënie e gurëve.

Policia Rrugore bënë thirrje qytetareve apo turistëve që ndodhen në Tropojë, të shmangni  lëvizjen në këtë segment rrugor deri në një njoftim të dytë.

Shërbimet e Policisë si dhe firma kontraktuese po punon për hapjen  e rrugës.

Për çdo problem qytetarët që ndodhen në këtë akse të telefonojnë në numrin 129 për tu ardhur në ndihmë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *