FOTO/ Gega sfidon koronavirusin, ndjek Vllaznia-Kukësi me maskë oksigjeni

Kukësi arriti të fitojë në transfertën e vështirë të Shkodrës ndaj Vllaznisë me rezultatin 2-4.

Ishte fitorja e dytë e verilindorëve në këtë kampionat pas asaj ndaj Laçit në mesjavë.

Lajme të mira për sa i përket gjendjes së trajnerit Skënder Gega.

“Arkitekti” i Kukësit, është duke e marrë veten dita-ditës.

“Supersport” arriti të siguronte një fotot nga spitali në Turqi, ku tekniku i verilindorëve, shihet teksa ndjek ndeshjen e sotme ndaj Vllaznisë, me maskë oksigjeni.

Fitorja e Kukësit ditën e sotme, duket se ia ka bërë “zemrën mal” trajneri tropojan, i cili urojmë të kthehet sa më shpejt pranë skuadrës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

FOTO/ Kapet me tritol e granata kuksiani, ja emri dhe çfarë thotë policia

Mon Nov 30 , 2020
Policia e Kukësit dhe e Durrësit kanë neutralizuar sot një 47-vjeçar, i cili merrej me shitjen e lëndëve plasëse si tritol dhe granata. 47-vjeçari Nazif Kolgjini me origjinë nga Kukësi ishte vënë nën vëzhgim prej disa muajsh nga agjentët e policisë së Durrësit, ndërsa sot u vendos të zhvillohet operacioni […]