Kukësi ja del përballë Vllaznisë, fiton 4 me 2

Janë zhvilluar sot ndeshjet e xhiros së pestë të Superligës së Shqipërisë në futboll.

Ndeshje interesante u zhvillua ndërmjet Vllaznisë dhe Kukësit.

Ndeshja është mbyllur me fitoren e skuadrës së Kukësit, që ka arritur të marrë fitoren e dytë radhazi duke mundur Vllazninë në Shkodër.

Ndeshja e radhës Kukësi e luan të shtunën në ‘Elbasan Arena’ ndaj Apolonisë, ora 16:45.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *