Kukësi ja del përballë Vllaznisë, fiton 4 me 2

Janë zhvilluar sot ndeshjet e xhiros së pestë të Superligës së Shqipërisë në futboll.

Ndeshje interesante u zhvillua ndërmjet Vllaznisë dhe Kukësit.

Ndeshja është mbyllur me fitoren e skuadrës së Kukësit, që ka arritur të marrë fitoren e dytë radhazi duke mundur Vllazninë në Shkodër.

Ndeshja e radhës Kukësi e luan të shtunën në ‘Elbasan Arena’ ndaj Apolonisë, ora 16:45.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

FOTO/ Gega sfidon koronavirusin, ndjek Vllaznia-Kukësi me maskë oksigjeni

Sun Nov 29 , 2020
Kukësi arriti të fitojë në transfertën e vështirë të Shkodrës ndaj Vllaznisë me rezultatin 2-4. Ishte fitorja e dytë e verilindorëve në këtë kampionat pas asaj ndaj Laçit në mesjavë. Lajme të mira për sa i përket gjendjes së trajnerit Skënder Gega. “Arkitekti” i Kukësit, është duke e marrë veten […]