FOTO/ Vritet me thikë në Durrës i riu me origjinë nga Kukësi

Ky është 34-vjeçari mga Kukësi, Idajet Dulla, i cili mbeti i vrarë pas një sherri të momentit.

Ai punonte si punëtor karburanti në Durrës, ku edhe banonte.

U qëllua me thikë në zemër dhe vdiq në spital.

Ngushëllime!

—–

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Durrësit.

34-vjeçari Idajet Dulla, me origjinë nga Kukësi ka ngelur i vdekur si pasojë e një goditjeje me thikë në zemër.

Ai është dërguar me urgjencë në spital pasi është qëlluar me thikë, por atje ka mbërritur i vdekur. Ngjarja ka ndodhur në zonën e Plepave në afërsi të shinave të trenit.

Burime bëjnë me dije se 34-vjeçari dyshohet se u qëllua nga shoferi i një furgoni.

Arben Koti dyshohet se është autori i këtij krimi të rëndë që ndodhi pasditen e sotme në Durrës.

Policia Durrës/ Informacion paraprak

Më datë 19.09.2020, rreth orës 15:55,  në Urgjencën e Spitalit Durrës ka mbërritur i dëmtuar me mjet prerës (thikë), shtetasi I. D., 34 vjeç, banues në Durrës, i cili si pasojë i plagëve të marra, ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

Policia e Kukësit: Fjolla Morina nuk është në spital, por në qeli

Sat Sep 19 , 2020
Ditën e sotme policia kufitare në Morinë arrestoi këngëtaren e njohur Fjolla Morina, pasi gjatë kontrollit iu zbuluan dy armë që kishte me vete, teksa po tentonte që të futej në Shqipëri me një makinë tip ‘Audi’. Gjatë kontrollit, asaj ju gjetën në çantën e dorës nja armë zjarri pistoletë […]