Kuajt e ‘egër’/ Pamje mahnitëse nga Kallabaku në Kukës

Read Time:9 Second

Pamje mahnitëse vijnë nga Kukësi.

Disa filmime mjaft të bukura të bëra në Kallabak, janë duke bërë xhiron në Facebook dhe rrjetet e tjera sociale.

Pamjet janë filmuar nga Armando Muça.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post Nga Nikla në Skavicë për të mbjellë kanabis/ Zbulohet rasti  
Next post Plagoset një polic në Tropojë