• April 21, 2024 1:04 pm

Mini-Skënderbe te Kukësi, 3 dëshirat e para të Gegës

May 31, 2022

Skënder Gega u prezantua dje te Kukësi. Tropojani rikthehet kështu në stolin e verilindorëve, teksa ka një detyrë jo të lehtë për të konsoliduar grupin për në Europë.

Tanimë Kukësi është duke menduar për emrat e rinj që do vijnë si përforcime në ekip. Tre dëshirat e trajnerit janë Vangjel Zguro, Agnaldo Moraes dhe Dajan Shehi. Lojtarët e mbyllën me Skënderbeun, teksa për 9 javët e fundit ishin nën urdhërat e Skënder Gegës.

Duket se trajneri pëlqen cilësitë e treshes, duke dashur t’i marrë edhe në Kukës. Pritet merkato e nxehtë këtë verë në kampin e verilindorëve, duke mos pasur asgjë zyrtare deri në këto çaste.

 

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *