Përfshihet nga flakët makina në rrugën e Kombit

Një makinë është përfshirë nga flakët mëngjesin e sotëm në rrugën e Kombit.

Burime bëjnë me dije se nuk ka persona të lënduar, ndërsa nuk dihet ende shkaqet e ngjarjes.

Policia dhe zjarrfikësja ndodhen në vendin e ngjarjes duke punuar për zbardhjen e shkaqeve.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *