Tropojani humb jetën nga koronavirusi

Një qytetar nga Tropoja ka humbur jetën nga koronavirusi.

Lajmi është bërë i ditur nga burime zyrtare të Ministrisë së Shëndetësisë në raportimin ditor.

Bëhet fjalë për një 51-vjeçar i cili ka humbur jetën në spitalin Covid-2, tek Sanatoriumi.

‘Në 24 orët e fundit, me gjithë përpjekjet e mjekëve, fatkeqësisht e kanë humbur betejën me COVID19, një 51 vjeçar nga Tropoja, një 74 vjeçar nga Peqini dhe një 80 vjeçar nga Tepelena’, bën të ditur ministria e Shëndetësisë.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

Nis sot lotaria amerikane/ Gjithçka që duhet të dini për aplikimin

Wed Oct 7 , 2020
Regjistrimet në programin e vizave të shumëllojshmërisë ‘Lotaria Amerikane DV-2022’ do të bëhen në faqen zyrtare elektronike E-DV të departamentit amerikan të shtetit nga dita e sotme 7 Tetor-10 Nëntor 2020 në orën tonë lokale, 18:00. Pranueshmëria për të Aplikuar: Kërkesa 1: Individët të lindur në një vend, vendasit e të […]