VIDEO/ Aksident i rëndë në Gostil, makina përplas fëmijën 11 vjeç

Një aksident i rëndë ka ndodhut sot në Kukës.

Në aksin rrugor Bicaj -Kukës në afërsi të Lagjes Gostil të Kukësit një autoveture ka aksidentuar mjaft rëndë një fëmijë 11 vjeç.

Pas aksidentit autori është larguar nga vendi i ngjarjes.

Policia lokale, thotë se është vënë në kërkim të shoferit.

Fëmija i aksidentuat është nisur me ambulancë drejt Tiranës në gjendje të rëndë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

VIDEO/ Kjo është makina e aksidentit në Gostil, fëmija sillet me helikopter në Tiranë

Mon Aug 24 , 2020
Është vetëdorëzuar në polici shoferi që aksidentoi fëmijën e mitur me inicialet E. M., pranë Gostitlit. Bëhet e ditur se 35-vjeçari me inicialet A. H., e ka dërguar fëmijën me një automjet tjetër në spital dhe më pas ka shkuar në polici dhe është vetëdorëzuar. Fëmija i aksidentuar është sjellë […]