Nje ngjarje e rende ka ndodhur mbremjen e djeshme ne Kukes. Nje i ri eshte qelluar me thike dhe ndodhet ne gjendje te rende. Autori eshte ne kerkim Policia e Kukësit Goditi me mjet prerës një shtetas, për motive të dobëta, shpallet në kërkim autori. Specialistët për Hetimin e Krimeve […]

Paralelisht me Tiranën, ka nisur vaksinimi i efektivëve të policisë edhe në Kukës. Por të parët që kanë shkuar për tu vaksinuar, kanë qenë policët e Bashkisë së Kukësit. Ditën e sotme pritet të marrin vaksinën e COVID-19 165 efektivë të komisariatit Kukës dhe 22 efektivë të policisë bashkisë. Në […]

Në prag të fushatës elektorale dhe më pak se 2 muaj para zgjedhjeve, Policia e Kukësit çuditërisht ka nisur të godasë bizneset e pakta që kanë mbetur në zonë. Pasi vuri nën hetim 10 pronarë lokalesh e biznesesh, sot policia njofton me të madhe se ka vënë nën hetim edhe […]