Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

Covid i merr jetën mësuesit të njohur kuksian

Mon Dec 28 , 2020
Lajm i trishte! Ndahet nga jeta mesuesi i njohur kuksian, Nehat Sokoli. Ai humbi jeten pasi ishte infektuar me koronavirusin Covi 19. Ngushellime familjes dhe te afermve te tij, per kete humbje te pazevendesueshme. Ngushellime kolegeve. Nehati prej dhjetëra vitesh ka dhënë mësim në shkolla të ndryshme në Kukës, duke […]