3 kundërtshtarët e frikshëm me të cilët mund të përballet Kukësi

Futboll Klub Kukësi ka mësuar sot 3 rivalët e mundshëm që mund të ketë përballë në shortin që do të hidhet sot në Nion të Zvicrës për turin e dytë të Europa League.

Wolfsburg, Hajduk Split dhe Zrinjski janë skuadrat që ekipi ynë mund të ketë përballë dhe sot duke nisur nga ora 13:00 mësojmë rivalin.

Gjithashtu, sot hidhet edhe shorti për stadiumin në të cilin do të luhet ndeshja pasi deri në “Play Off”, luhet me ndeshje teke! Të martën hidhet shorti pēr turin e tretë të UEFA Europa League.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

Short ferri për Kukësin, përballet me Volfsburg

Mon Aug 31 , 2020
Skuadrat shqiptare të Kukësit, Laçit dhe Teutës kanë njohur rivalët e tyre në raundin e dytë të Ligës së Europës. Shorti I hedhur në Nion të Zvicrës vendosi përballë ekipit kuksian me gjermanët e Volfsburg. Në raundin tjetër të Europa League, Teuta do të luajë kundër spanjollëve të Granada, ndërsa […]