• Thu. Jun 13th, 2024

Një aksident ka ndodhur në Rrugën e Kombit.

Policia njofton se kanë mbetur të plagosur dy shoferët dhe një pasagjer.

Ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor Milot-Morinë.

Policia e Milotit/ Informacion paraprak

Në aksin rrugor Milot-Morinë, në Milot , mjeti me drejtues shtetasin S.B., ka humbur kontrollin e mjetit duke u përplasur me mjetin me drejtues shtetasin R.Sh., ku për pasojë kanë marrë dëmtime dhe janë transportuar në spitalin e Traumës, Tiranë të dy drejtuesit dhe shtetasi G.K., i cili ndodhej pasagjer në mjetin me drejtues shtetasin S.B.

Grupi hetimor në vendngjarje po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *