Kukësi fiton me përmbysje ndaj Bylisit

Kuksi ka arritur të marrë fitoren e tretë radhazi, duke mundur me përmbysje me rezultatin 2-1 ekipin e Bylisit.

Megjithëse pjesa e parë u mbyll me rezultatin 0-1, në të dytën ekipi i Kukësit ka reaguar mjaft mirë duke realizuar dy herë.

Fillimisht ishte sulmuesi Patrick Eze ai që barazoi rezultatin ndërkohë që pak minuta para fundit ka realizuar mesfushori Vesel Limaj, duke i dhënë 3 pike ekipit tone.

Skuadra e Kukësit rikthehet në fushë në transfertë ndaj Skënderbeut, ekipit të cilit i duhen pikët.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

E ku ka më bukur se të kalosh ditën në Kukës-Nga Beti Njuma

Tue May 18 , 2021
Ku ka më bukur se ta kalosh të dielën në natyrë, pa një qëllim, thjesht nga dëshira për të lëvizur, për t’u ndjerë mirë dhe në formë në vendin ku lodhja merr kuptim. Itinerari i djeshëm ishte kalimi Bicaj-Brekije rrëzë malit të Gjallicës. U nisëm në 6.30 nga Tirana dhe […]