• Sat. Jun 22nd, 2024

Kukësi nuk shkon më shumë se një barazim pa gola ndaj Vllaznisë

Mar 7, 2022

Është mbyllur në barazim pa gola ndeshja mes ekipit tonë dhe Vllaznisë, në stadiumin “Elbasan Arena”.

Pavarësisht rasteve ekipi ynë nuk ka mundur të finalizojë, duke marrë një pikë nga ky takim, teksa ndeshja e radhës luhet të dielën ndaj Dinamos.

FT/ FK KUKËSI 0-0 KF VLLAZNIA

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *