Shefi i UNICEF-it: Duket sikur jam i vetmi me maskë në Prizren

Shefi i zyrës së UNICEF-it në Kosovë, Murat Sahin, gjatë një vizite në Prizren, ka kritikuar për mos vendosjen e maskave kundër COVID-19.

Përmes një postimi në Twitter, Sahin tha se i duket vetja kinse është i vetmi me maskë në Prizren.

“Duket sikur jam i vetmi me maskë në Prizren. Kosovë, Covid-19 ende nuk ka mbaruar”, shkroi ai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

Pas republikanëve dhe LSI-së, kuksiani Ylli Shehu shkon me Ramën

Mon Feb 22 , 2021
Fillimisht doli deputet në Kamzë, duke kandiduar nën siglën e Partisë Republikane. Ylli Shehu, mundi të mbledhë votat e kuksianëve dhe dibranëve në bashkinë e dytë të Tiranës dhe zonave përreth duke mundur që të futet në parlament nën siglën e PR-së. Edhe pse ndjenji për disa kohë në parlament, […]