Trajneri Rrahman Hallaçi do të jetë trajneri i ri i Ilirisë së Fushë-Krujës.

Pasi u largua nga Kukësi në Superiore, tashmë ai do të drejtojë klubin e Kategorisë së Dytë.

Do të vazhdojnë të jenë pjesë e stafit Afrim Deliu dhe Besnik Hasa, që e kanë drejtuar deri më tani ekipin. Iliria është pjesë e Kategorisë së Dytë në Grupin A dhe pas investimit të bërë këtë sezon nga familja Selmani, pretendon ngjitjen në Kategorinë e Parë.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *