Kryeministri Edi Rama ka publikuar mëngjesin e sotëm në Facebbok pamjet e stadiumit të ri të Kukësit.

Rama shkruan se ky stadium sot pret sportdashësit për lojën e parë në fushën e rilindur dhe është pasqyrë e fjalës së mbajtur.

“Mirëmëngjes dhe me Stadiumin e Ri te Kukësit që sot pret sportdashësit për lojën e parë në fushën e rilindur, pasqyrë e fjalës së mbajtur si edhe e respektit të vërtetë për komunitetin kuksian, ju uroj një fundjavë të bukur”, shkruan Rama.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *