VIDEO/ Kukësi del kampion kombëtar në mundje për moshat U15 dhe U17

Ekipi i Kukësit ka dalë kampion për mundje në moshat shkollore.

Në kampionatin Kombëtar të mbajtur në Tiranë në 10 korrik, Kukësi është përfaqësuar me dy mundës të moshave 15 dhe 17-vjeçare.

Të dy mundësit e Kukësit dolën kampionë në kategoritë e tyre.

Ndiqni kronikën e realizuar nga RTSH Kukësi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

VIDEO/ Digjet makina në tunelin e Kalimashit, trafik në Rrugën e Kombit

Tue Jul 13 , 2021
Një makinë që vinte nga Presheva dhe po kalonte në Rrugën e Kombit është djegur në tunelin e Kalimashit. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm. Siç edhe duket në pamjet e RTSH Kukësit, makina me targa të Preshevës, ku udhëtonte një familje shqiptare me banim në SHBA, mori flakë në […]