Zgjedhjet në Kukës, PS zyrtarizon Albert Halilin kandidat për kryetar bashkie

Asambleja e Partisë Socialiste në Kukës ka miratuar kanidaturën e Albert Halilajt për bashkinë e Kukësit.

‘Sot, asambleja e Partisë Socialiste miratoi kandidaturën e Albert Halilaj!

Shtabi elektoral bëri mbledhjen e parë!

Vështirësia është sfidë dhe jo pengesë për familjen tonë! Do ja dalim!’- tha Halilaj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *