Personi në foto ka humbur kontaktet me familjen, kush e shikon të kontaktojë në …

Raportohet i humbur në Kukës!

Ju bëjmë me dije të gjithë banorëve që sot ka humbur kontaktet me familjarët Ramazan Tota nga Kukësi.

Ju lutemi kushdo nga ju e shikon personin në foto të lajmerojë menjëherë në numrin e familjarëve: 0695180033

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

Tirana-Kukësi, formacionet zyrtare/ Kampionët e nisin me mungesa

Wed Nov 4 , 2020
Sezoni i ri i Superligës nis me kryendeshjen Tirana-Kukësi, e cila do të luhet në orën 13:45 në Korçë. Kampionët luajnë me nënkampionët pa gjashtë titullarë. Idriz Batha dhe Agustin Torasa të dënuar nga Disiplina për ofendim të gjyqtarëve nuk janë falur nga Komisioni i Apelit. Marsel Ismajlgeci përfundimisht e […]