Prokurori, spital e doganë/ Ja ku janë të infektuarit me covid në Kukës

Ditën e sotme janë raportuar 7 raste me koronavirus në Kukës.

Pas disa ditësh të qeta, sot u konfirmuan këto raste nga ministria e Shëndetësisë.

Por ku janë të infektuarit?

Burime kanë bërë të ditur se 2 raste janë verifikuar në prokurorinë e Kukësi, dy raste në spital dhe një rast në doganën e Qafë Morinit.

Dy raste të tjera janë banorë të Kukësit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

Prizren: Një i arrestuar për dhunë në familje

Wed Nov 4 , 2020
Një person është arrestuar në Prizren pasi dyshohet se ka kryer dhunë në familje. Pas arrestimit me vendim të prokurorit i është caktuar masa e ndalimit prej 48 orëve në stacionin policor. Masa e ndalimit në stacionin policor i është shqiptuar edhe një të dyshuari tjetër për armëmbajtje pa leje. […]