Kukësi në vendin e fundit, merr pikën e parë pas 3 javësh  kampionat

Read Time:32 Second

Është mbyllur në barazim pa gola edhe sfida mes Teutës dhe Kukësit, e vlefshme për javën e 3-të të Kategorisë Superiore.

Pavarësisht tentativave të shumta, të dyja skuadrat nuk arritën ta dërgonin topin në rrjetë duke u kënaqur me vetëm një pikë.

Surpriza pas 3 javësh është Kukësi që pozicionohet në vendin e fundit të renditjes me vetëm 1 pikë, kurse Teuta renditet e 3-ta me 5 pikë.

FT/ KF TEUTA 0-0 FK KUKËSI

Mbyllet ndeshja në Durrës pa fitues, ku skuadra jonë u ndal në traversë megjithëse të dy ekipet kishin raste shënimi.

Ndeshja e radhës luhet të mërkurën në ‘Elbasan Arena’ ndaj Laçit.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post Mësuesi Rrahman Palushi, një nga fanarët e parë lumjan në rrethinën e Ferizajt
Next post Ndahet nga jeta shkencëtari kuksian, Hamit Noka