Miqësorja/ Kukësi nuk ja del kundër Llapit, gati për Wolfsburgun

Është mbyllur dhe miqësorja e ditës së sotme.

Kukësi u përball me dardanët e Llapit në kompleksin Tropikal në Durrës. Sfida u mbyll në barazim 0-0, teksa asnjë nga skuadrat nuk e gjeti dot rrugën e rrjetës.

Kjo sfidë i shërbeu trajnerit Skënder Gega për të parë gjendjen e ekipit përpara ndeshjes së 17 shtatorit kundër Wolfsburg në raundin e dytë të Europa League.

‘Mbyllet ndeshja miqësore mes Kukësit dhe Llapit. Takimi u mbyll me rrjeta të paprekura, ku në pjesën e dytë janë aktivizuar futbollistë të rinj’, shkruan klubi i Kukësit në Facebook.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

VIDEO/ Radhë të gjata në doganë e Morinit, shqiptarët e Kosovës kthehen në shtëpi

Sun Sep 6 , 2020
Ashtu dhe sic pritej, rradhe te gjata jane krijuar mbremjen e sotme ne doganen e Morinit ne Kukes. Duke pare dhe trafikun kilometrik ne Rrugen e Kombit, duket se radhet ne dogane do te vazhdojne. Mijera shqiptare te Kosoves kane kaluar fundjaven ne bregdetin e Shqiperise dhe tani kthehen ne […]