Bashkia: Fillon rehabilitimi i rrugës në lagjen 1 pranë ‘Shote Galicës’

Bashkia e Kukësit thotë se ka nisur rehabilitimin e rrugës në lagjen 1 pranë ‘Shote Galicës’ një problem i hershëm i banorëve të kësaj lagje, ku tashmë është rehabilituar plotësisht, që do ndihmojë në qarkullimin pa problem të qytetarëve.

Video e shperndare nga bashkia Kukes:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

'Do e fitosh këtë betejë', Safet Gjici reagon pas nisjes së Gegës në Turqi

Wed Nov 25 , 2020
Koronavirusi i ka prekur rëndë mushkëritë dhe trajneri i Kukësit. Skënder Gega është detyruar të udhëtojë drejt Turqisë për një trajtim më të specializuar. Pas lajmit i menjëhershëm ishte edhe reagimi i presidentit të nderit të klubit verilindor, Safet Gjicit i cili i ka uruar shërbim të shpejtë Gegës. Reagimi […]